Участь у благодійних акціях

До уваги учнів!

Про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії»

До міністерства освіти і науки України надійшло звернення благодійного фонду допомоги дітям, які долають рак та розсіяний склероз «Сильні духом» про проведення Всеукраїнської благодійної акції «Назустріч мрії».

Доброго здоров’я!

Маленька Софія має мрію. Дівчинка живе завдяки своєму невичерпному оптимізму. Вона виробляє ангелочків і дарує всім, кому погано. Зараз Софійка вирішила подарувати ангелочків всім дітям і просить, щоб вони підтримали її мрію (про неї докладніше на сайті siladuha.org).

Благодійна акція «Назустріч мрії» народилася завдяки софії. Наш фонд «Сильні духом» допомагає важкохворим дітям знайти сили і перемогти свою хворобу. Сьогодні ми потребуємо Вашої підтримки в проведенні благодійної акції «Назустріч мрії!»

Просимо підтримати проект Благодійного фонду «Сильні духом» та сприяти продовженню щорічної благодійної акції «Назустріч мрії» з метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.

Проект «Назустріч мрії» ініційований власне дітьми, які успішно пройшли реабілітацію, його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок казки», а саме придбання земельної ділянки 5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру за адресою Чернігівська область, Бобровицький район, с.Рокитне, провулок Княжий.

Благодійна акція буде продовжена з 15 вересня до 1 березня 1014 року.

Під час проведення акції у НЗ кожному учаснику дарується «янгол-розмальовка», який він повинен розмалювати, передати свій гарний настрій на папір та подарувати тому, кому зараз погано. Також ми збираємо творчі роботи для проведення виставки – ярмарки «Янгол в твоєму житті», яка пройде в квітні-травні 2014 року. Зібрані кошти підуть на реалізацію благодійного проекту «Будинок казки».

Реабілітація дітей в центрі здійснюватиметься безкоштовно!!!

Додаткову інформацію можна отримати на сайті siladuha.org, по e-mail: [email protected] або за телефонами: +38(044)360-02-45, (067)340-18-33

Успішна реалізація цього проекту дасть змогу в майбутньому відкрити подібні Центри реабілітації в  кожному регіоні України, що сприятиме створенню оптимального функціонування цілісної системи щодо захисту прав дітей в Україні.

З надією на співпрацю,

Президент Фонду                                                                      Р.А.Кофман