Схема самоврядування

Організація самоврядування

Мета: виховання і формування свідомого, з активною громадською пропозицією громадянина України; сприяє виробленню в учнів почуття господарів своєї школи, покращенню стосунків і діяльності.

Самоврядування сприяє розширенню діапазону діяльності дорослих і дітей – членів єдиного колективу, можливості їх співдружності, творчому пошуку, ініціативи.  Становлення організації проходить на демократичній основі.

Завдання:

1. Формування високих морально-духовних якостей учнів.

2.  Сприяння згуртуванню учнівського колективу.

3. Створення умов для самореалізації особистості, учнівського самоврядування.

4. Виховання любові до рідного краю.

5. Виховання учня, як особистість.

Форми роботи:

індивідуальна, групова, колективна

Органи учнівського самоврядування

У гімназії діє учнівський парламент, який є органом учнівського гімназійного самоврядування.Працює Президент, Прем’єр-міністр і 7 комісій:

Є статут  учнівського парламенту, який узгоджений із статутом гімназії, є права та обов’язки учнівського парламенту.

Спланована робота кожної комісії, проводяться регулярно засідання учнівського парламенту, куди діти ходять з великим задоволенням.

Самоврядування в гімназії – це колективна, творча діяльність учнів і вчителів.

Про активну діяльність учнівського самоврядування свідчить велика кількість акцій, починань, зустрічей з представниками влади, постійне прагнення прилучитися до вирішення важливих проблем соціального та культурного життя міста.

Учнівське самоврядування Южноукраїнської гімназії №1

2008-2009, 2009-2010 н.рік

президент учнівського самоврядування - Благодатських Костянтин

прем’єр – міністр -  Іванова Анжела