Правила прийому

До уваги батьків учнів загальноосвітніх шкіл!

Южноукраїнська гімназія №1 оголошує конкурсний набір до 1(5),  2(6), 3(7), 4(8), 5(9), 6(10) класів на 2013-2014 н.рік.

Умови конкурсного набору:

1. Проведення вступних іспитів:

•  українська мова (диктант);
  •  математика (письмово);

2. Врахування середнього балу табеля за 2012-2013  н.рік.

3. Відмінники навчання та призери обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад приймаються поза конкурсом.

Заяви приймаються з 01.04  по 28.05.2013 року щодня з 8.00 до 15.30

Вступні іспити  - 29-30.05.2013 року.

Директору

Южноукраїнської гімназії №1

Коломійчук Т.П

(ПІБ батьків)

(домашня адреса, №телефону)

Заява

Прошу зарахувати мого сина(доньку)_________________________________до _____класу Южноукраїнської гімназії №1.

Навчався (навчалася) у ____ класі Южноукраїнської ЗОШ №____.

До заяви додаю:

1. Особову справу
  2. Карту профпрививок

_______                                                                                               ________

(дата)                                                                                                 (підпис)

РОЗКЛАД КОНКУРСНИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

у 2013 - 2014 навчальному році

Вівторок,  03 червня

1(5) класи

9.00 – лінійка;

9.15 – українська мова (диктант)

І група                 каб. 204 (вчитель Ягніченко Вікторія Миколаївна)

ІІ група                каб. 202 (вчитель Кажан Світлана Іванівна)

ІІІ група               каб. 102 (вчитель Куковицька Аліна Ярославівна)

10.10  – психолого – педагогічне тестування

І група                 каб. 118 (психолог Васильєва Олена Михайлівна )

10.10  – психолого – педагогічне тестування

ІІ група                каб. 219 (психолог Ткачук Олена Євгенівна )

2(6) класи

9.15 – українська мова (диктант)  каб. 118 (вчитель Бескубська Діна

Володимирівна)

4(8) класи

9.15 – українська мова (диктант)   каб. 101    (вчитель Заболотня Вікторія

Вікторівна)

5 (9) класи

9.15 – математика  (письмово)    каб. 218 (вчитель Шабадаш Тетяна

Миколаївна)

6 (10) класи

9.15 – математика (письмово )   каб. 219 (вчитель Андросова Любов

Михайлівна)

Середа, 04 червня

1(5) класи

9.00 – лінійка;

09.15 – математика( письмово )

І група                 каб. 102  ( вчитель Шабадаш Тетяна Миколаївна )

ІІ  група               каб. 213  (  вчитель  Дмитрук Ірина Григорівна )

ІІІ група               каб. 218  ( вчитель Андросова Любов Михайлівна)

10.10 – психолого-педагогічне тестування

ІІІ група                   каб. 118 ( психолог Васильєва Олена Михайлівна )

2(6) класи

9.15 – математика (письмово)        каб. 119 (вчитель Патранюк Ірина

Петрівна )

4(8) класи

9.15 – математика (письмово)   каб. 101    (вчитель Єлізарова Вероніка

Геннадіївна )

5(9) класи

9.15 – українська мова (диктант)    каб. 202  (учитель Кажан Світлана

Іванівна)

6(10) класи

9.15 – українська мова (диктант)    каб. 118 (учитель Ягніченко Вікторія

Миколаївна )

*  Оголошення результатів конкурсного прийому –  9 червня 2014 року

Южноукраїнська гімназія №1 до 28.08.2015 року проводить прийом  документів на участь у конкурсному випробуванні  учнів  до 1(5), 2(6), 3(7), 4(8), 5(9), 6(10), 7(11 ) класів на 2015-2016 навчальний рік.

При вступі учні складають конкурсні випробування:

•  з української мови (диктант) ;
  •  з математики (письмово).

Конкурсні випробування відбудуться 2-5 червня та додатковий набір 28 серпня  2015 року. Відмінники навчання, призери ІІІ етапу предметних олімпіад зараховуються до гімназії поза конкурсом.

До заяви додаються: копія свідоцтва про народження, копія табеля про успішність, копія ідентифікаційного коду учня.

Документи приймаються щодня, крім вихідних, з 08 до 16 години в кабінеті 127.

За довідками звертатися за телефонами 2-21-80,  5-50-65.

Наказ про конкурсний прийом.doc