Наша гімназія

ЖИВИЙ СИМВОЛ ГІМНАЗІЇ - СОВА

Южноукраїнська гімназія №1 – це  класичний і  разом  з  тим  сучасний інноваційний  заклад  міста,  в  якому  створені  сучасні  умови   для  навчання  дітей ,  які  допомагають   розвивати в них інтелігентність, враховують можливість саморозвитку   і  самовираження  кожного  гімназиста,  актуалізації  його  природного  потенціалу.

Стоїть на чолі закладу, дбає про його буття і процвітання директор гімназії Коломійчук Тетяна Павлівна.

Гімназія, сповнена безтурботного сміху дітей, спокою лагідних очей вчителів, доброзичливості усіх, хто присутній у закладі. Стіни її дихають затишком і теплом, турботою і рідним домом… Вона, як справжня українська господиня, радо вітає і гостей, і, як турботлива, любляча мати, голубить своїх ластів’ят – учнів і випускників, пишаючись кожним з них.

Сьогодні гімназія – це класи з поглибленим вивченням предметів та профільним навчанням за гуманітарним, математичним та природничим напрямками.

Родина Южноукраїнської гімназії  об’єднує вчителів, учнів, батьків, які вірять у велику силу знань, переконаних у тому, що майбутнє – за людьми самодостатніми, справжніми фахівцями обраної справи.

Затишна  атмосфера цього  закладу   спонукає  своїх  вихованців  до  творчості,  відкриттів,  постійного  пошуку   нового,  розуміння  того,  що  можна  отримувати  радість  від  знань,  які  дозволять  стати  конкурентоспроможними   на  європейському    і  світовому  освітньому  просторі.

В гімназії ніхто не сумує, ніхто не буває самотнім – це  одна дружня сім’я, де кожний почуває себе комфортно.

Гімназійне  життя дуже різноманітне й цікаве: це й участь в роботі МАНа (Мала Академія Наук України), олімпіадах, творчих конкурсах та найрізноманітних проектах за всіма напрямками.

У 2012-2013 навчальному році учні гімназії вибороли 109 призових місць у ІІ етапі предметних олімпіад, 18 учнів  зайняли  призові  місця  у   ІІІ  етапі.  Гімназисти  успішно виступали в різних пізнавальних,  а іноді і мистецьких конкурсах, не губилися і в спортивних баталіях. Моніторинг якості освіти у закладі щорічно підтверджує  стабільність високих результатів роботи з обдарованими учнями.  Своїми перемогами у олімпіадах, творчих конкурсах, фестивалях гімназисти уславлюють не лише родину – гімназію,  а й місто на рівні області та держави. Випускники гімназії успішно складають зовнішнє незалежне оцінювання,  що дає їм змогу навчатися у престижних вузах України.

Сьогодні гімназія 12-ий  раз випустила своїх вихованців у доросле життя, а це 50  талановитих, розумних, енергійних випускників.

Міцним знанням,  високій громадянській позиції юнаки та дівчата завдячують своїм наставникам – творчому педагогічному колективу, а  це унікальний колектив однодумців, сподвижників, талановитих професіоналів, особистостей, які здатні своїм знаннями та культурою полонити учнів, спонукати їх до творчості й запалити в душі кожної дитини вогник знань.

СИМВОЛІКА ЗАКЛАДУ

ГЕРБ

ПРАПОР

ГІМН

Сл. Ю.Узунова, муз. В.Корольова

Гімназія! До тебе ми йдемо,

Щоб вчитися старанно і відмінно,

Щоб розцвітала ненька – Україна,

Їй силу і наснагу віддамо!

Приспів:

Гімназія, гімназія,

Життя щасливий крок

Гімназія, гімназія,

Веди нас до зірок.

Ступаючи по сходинках знання,

По сходинках любові і братерства,

Несем тобі і розум свій, і серце,

Та прагнення до світу навчання.

Приспів:

Несем тобі надії майбуття

Маленькі зерна, крихітки таланту,

Щоб згодом з нас зробили діаманти,

А може – велетенське відкриття.

РЕЧІВКА ГІМНАЗІЇ

Я, ти, він, вона,

Тисяча -  одна сім’я.

Вчитель, мама, тато,

Нас усіх багато:

Кароокі та льняні,

Рижі, білі, золоті,

Дружні та веселі

Маємо оселю,

що єднає наші “я” –

Матінка ГІМНАЗІЯ!

ДЕВІЗ ГІМНАЗІЇ

Гімназія – мій дім,

моя родина,

Моя маленька рідна Україна.