Правила прийому
До уваги батьків учнів загальноосвітніх шкіл!
Южноукраїнська гімназія №1 оголошує конкурсний набір до 1(5), 2(6), 3(7), 4(8), 5(9), 6(10) класів на 2013-2014 н.рік.
Умови конкурсного набору:
1. Проведення вступних іспитів:
- українська мова (диктант);
- математика (письмово);
2. Врахування середнього балу табеля за 2012-2013 н.рік.
3. Відмінники навчання та призери обласного етапу Всеукраїнських предметних олімпіад приймаються поза конкурсом.
Заяви приймаються з 01.04 по 28.05.2013 року щодня з 8.00 до 15.30
Вступні іспити - 29-30.05.2013 року.
Директору
Южноукраїнської гімназії №1
Коломійчук Т.П
__________________________
(ПІБ батьків)
__________________________
(домашня адреса, №телефону)
Заява
Прошу зарахувати мого сина(доньку)_________________________________до _____класу Южноукраїнської гімназії №1.
Навчався (навчалася) у ____ класі Южноукраїнської ЗОШ №____.
До заяви додаю:
- Особову справу
- Карту профпрививок
_______ ________
(дата) (підпис)
РОЗКЛАД КОНКУРСНИХ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ
у 2013 - 2014 навчальному році
Вівторок, 03 червня
1(5) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – українська мова (диктант)
І група каб. 204 (вчитель Ягніченко Вікторія Миколаївна)
ІІ група каб. 202 (вчитель Кажан Світлана Іванівна)
ІІІ група каб. 102 (вчитель Куковицька Аліна Ярославівна)
10.10 – психолого – педагогічне тестування
І група каб. 118 (психолог Васильєва Олена Михайлівна )
10.10 – психолого – педагогічне тестування
ІІ група каб. 219 (психолог Ткачук Олена Євгенівна )
2(6) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – українська мова (диктант) каб. 118 (вчитель Бескубська Діна
Володимирівна)
4(8) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – українська мова (диктант) каб. 101 (вчитель Заболотня Вікторія
Вікторівна)
5 (9) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – математика (письмово) каб. 218 (вчитель Шабадаш Тетяна
Миколаївна)
6 (10) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – математика (письмово ) каб. 219 (вчитель Андросова Любов
Михайлівна)
Середа, 04 червня
1(5) класи
9.00 – лінійка;
09.15 – математика( письмово )
І група каб. 102 ( вчитель Шабадаш Тетяна Миколаївна )
ІІ група каб. 213 ( вчитель Дмитрук Ірина Григорівна )
ІІІ група каб. 218 ( вчитель Андросова Любов Михайлівна)
10.10 – психолого-педагогічне тестування
ІІІ група каб. 118 ( психолог Васильєва Олена Михайлівна )
2(6) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – математика (письмово) каб. 119 (вчитель Патранюк Ірина
Петрівна )
4(8) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – математика (письмово) каб. 101 (вчитель Єлізарова Вероніка
Геннадіївна )
5(9) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – українська мова (диктант) каб. 202 (учитель Кажан Світлана
Іванівна)
6(10) класи
9.00 – лінійка;
9.15 – українська мова (диктант) каб. 118 (учитель Ягніченко Вікторія
Миколаївна )
* Оголошення результатів конкурсного прийому – 9 червня 2014 року
При вступі учні складають конкурсні випробування:
- з української мови (диктант) ;
- з математики (письмово).
Конкурсні випробування відбудуться 2-5 червня та додатковий набір 28 серпня 2015 року. Відмінники навчання, призери ІІІ етапу предметних олімпіад зараховуються до гімназії поза конкурсом.
До заяви додаються: копія свідоцтва про народження, копія табеля про успішність, копія ідентифікаційного коду учня.
Документи приймаються щодня, крім вихідних, з 08 до 16 години в кабінеті 127.
За довідками звертатися за телефонами 2-21-80, 5-50-65.
Адміністрація
Наказ про конкурсний прийом.doc