тиждень математики та інформатики 2013-2014

План проведення тижня математики та інформатики в Южноукраїнській гімназії №1 2013-2014 н.рік

План проведення тижня

МАТЕМАТИКИ та ІНФОРМАТИКИ

1. Святкова лінійка
  2. День математичної музики

Вівторок

1. День стіннівок присвячених Математиці та Інформатиці (для 3-4 класів та всіх бажаючих)
  2. Конкурс комп’ютерних малюнків для учнів 1-х класів (каб.117):
    1. 1-В  8.30-8.55
    2. 1-Б  9.30-9.55
    3. 1-А  10.30-10.55

Середа

1. Розв’яжи кросворд – отримай оцінку! (для учнів 4-Б класу, сайт гімназії gymnasium1.klasna.com, відповіді надсилайте на електронну скриньку Gratika@yandex.ru)
  2. Математичний  КВЕСТ для учнів 6 класів (каб.117):
  • 9.40-9.00 (І частина)
  • 10.45-11.05 (ІІ частина)

1. Розв’язування цікавих математичних задач (для учнів 5-В класу, каб.128)
  2. Позакласний захід для учнів 2 класів

П’ятниця

Позакласний захід «Хто зверху?» для учнів 7 класів

Крім того, запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у інформатичному конкурсі «БОБЕР» (реєстрація до 25.10.2013) та учнів 1-2 класів у математичному конкурсі «КЕНГУРУ» (заявки на участь подати до 20.10.2013 року).

Кросворд для учнів 4(8)-Б класу

По горизонталі:

1. Зовнішній пристрій для виведення зображення на екран. 2. Комірка, з яких складається внутрішня пам’ять процесора.  3. Перетворення інформації шляхом заміни одного набору символі на інший. 4. Пристрій введення інформації із сімейства “гризунів”. 5. Одна з властивостей процесора, що визначає обсяг інформації, яку він обробляє за один такт.  6. Одиниця виміру кількості інформації. 7. Пристрій, що перетворює цифрові двійкові сигнали у аналогову форму та навпаки для передачі по лініях зв’язку.  8. Електронна схема для керування зовнішнім пристроєм    9. Сленгова назва жорсткого диска.

По вертикалі:

10. Пристрій для виведення інформації на папір. 11. Електронний пристрій, що здійснює обробку інформації, представленої у вигляді  електричних двійкових сигналів. 12. Пристрій для введення плоских графічних зображень. 13. Пристрій введення, що забезпечує природний спосіб спілкування користувача з комп’ютером. 14. Пристрій для введення текстів. 15. Сукупність провідників, що поєднують між собою основні блоки комп’ютера. 16. Система основних функціональних засобів ЕОМ, принципів переробки інформації в ЕОМ.  17.  Пристрій введення інформації, що застосовується в комп’ютерних іграх.  18.  “Миша, що лежить  на спині”. 19.  Ім’я вченого, що сформулював основні принципи роботи ЕОМ.

Відповіді надсилайте на електронну адресу [email protected]