"Останній перший урок", Крєпак Катерина, 7(11)Б клас

Останній перший урок

Досі важко усвідомити, що це перше вересня стало нашим останнім в дружній гімназійній родині…

Найяскравіші враження пов’язані з першим уроком. Тема наче й була звичною для кожного з нас, але у світлі останніх подій кожна думка вже не раз переосмислювалася по-іншому. Мабуть, на все життя запам’ятається бесіда з воїнами  АТО. Спочатку герої самі розповідали про ситуацію на сході, а потім відповідали на запитання учнів класу. Під час уроку всі ледь стримували сльози. І це були сльози гордості за патріотизм та відданість українців. Особливо запам’яталась фраза :

• Якщо ми не поїдемо воювати туди, то скоро доведеться воювати вже тут.

Невже ці слова зможуть колись забутись?

Також на першому уроці ми душевно розмовляли, співали пісень… Останній перший урок у колі однокласників став незабутнім.

Учениця 7 –Б класу

Южноукраїнської гімназії №1