2014-2015

3 листопада 2014 року о 10 годині на площі біля Палацу культури підведено підсумки щорічної благодійної акції «Дзвони наших сердець». Нагадаємо, що акція  проходила  з 20.10.2014 по 24.10.2014 року. У цьому році збирали кошти для здійснення мрії  Могильди Миколки, учня 1–Г класу ЮЗШ  № 4.

На урочистому закритті акції були присутніми заступник начальника профспілки ВП ЮАЕС Снітков Сергій Михайлович, священик храму Христа Спасителя -  отець Михаїл, заступник начальника відділення Приватбанку – Кольчак Олександр Миколайович, начальник управління освіти, президент благодійного фонду «ХХІ століття» -   Сінчук Юрій Михайлович, керівники ЗНЗ, учні та представники учнівського самоврядування, вихованці дошкільних навчальних закладів міста.
Сергій Снітков сказав, що працівники ВП ЮАЕС не залишилися осторонь і цього року на рахунок мами Миколки перерахували 5000 гривень.
Юрій Сінчук висловив вдячність учням, педагогічним працівникам, батькам, представникам духовенства, підприємствам, організаціям та мешканцям міста за активну участь в організації та проведенні заходу і подарував Миколі сертифікат благодійної акції на суму 44846 грн 45 коп. До слів вдячності приєдналася мама хлопчика.
Цьогорічна акція ще раз стала доказом того, що у нашому місті живуть добрі і небайдужі до чужого горя люди.
Щиро дякуємо всім,  хто зробив свій внесок у добру справу на благо дитини.