Творча група з проблеми моніторингу навчальних досягнень учнів

керівник Редванська Лариса Григорівна

Творча група з проблеми моніторингу навчальних досягнень учнів   відслідковувала різні сторони  навчального процесу ( рівень навчальних досягнень у профільних класах з профільних предметів, в класних колективах, на паралелях, участь в олімпіадах, результати адаптації тощо) . Така динамічна форма контролю за рівнем навчальних досягнень учнів, паралелей, класів дозволяє оперативно вирішувати багато важливих питань організації НВП. Напрацьований творчою групою багатий аналітичний матеріал, графіки, таблиці, порівняльні таблиці  впродовж навчального року різнобічно використовувалися при аналізі стану навчально – виховного процесу у закладі, в тому числі при проведенні педагогічних рад, на засіданні науково – методичної ради, на нарадах при директорові.