Творча група “ Формування життєвих компетенцій на уроках предметів природничого циклу предметів”

Творча група "Формування життєвих компетенцій на уроках природничого циклу предметів "

керівник Чепіга Руслана Олексіївна

Творча група “ Формування життєвих компетенцій на уроках природничого циклу предметів”  об’єднувала вчителів природничих дисциплін  та ставила за мету:

• сприяти самореалізації особистості учителя, його творчого потенціалу;
  • удосконалювати форми й методи проведення уроків з природничих дисциплін;
  • посилення практичної спрямованості навчальних програм та формування життєвих компетенцій учнів.

Упродовж року члени творчої групи розглянули ряд актуальних питань, що сприяють формуванню різних життєвих компетенцій, зокрема – лабораторний практикум з фізики як основа формування в учнів життєвих компетенцій, формування екологічної культури засобами природничих дисциплін, формування в учнів навичок безпечного поводження з речовинами в побуті та інші. Підсумком роботи групи є підготовка до друку збірки «Формування екологічної культури учнів засобами природничих дисциплін» (з досвіду роботи вчителів Южноукраїнської гімназії №1).